Wojtek Zieliński to osobisty uczeń słynnego mistrza fryzjerskiego Janusza Szymańskiego. Uczestnicząc w wielu prestiżowych pokazach w Polsce, jak i za granicą, zyskał status cenionego kreatora i stylisty fryzur. Był odpowiedzialny za wizerunek najbardziej znanych marek w Polsce. Wiedzę zdobytą w akademiach fryzjerskich na całym świecie z pasją przekazuje uczestnikom szkoleń.

Jako instruktor ceni sobie bezpośredni kontakt z drugim fryzjerem, co sprzyja wymianie doświadczeń między uczestnikami, a prowadzącym. Swoją kreatywność i profesjonalizm skutecznie wykorzystuje w rozwój marek z którymi współpracuje: artego i HAIR EXPERT.

Jego usługi od wielu lat cieszą się ogromną popularnością i uznaniem klientów oraz środowiska fryzjerskiego. Gośćmi w jego salonach fryzjerskich przy ul. Piękna 7/9 lok. 65 oraz przy ul. Rydygiera 11 w Warszawie są między innymi przedstawicielki świata kultury, sztuki, mediów i biznesu.

Salony fryzjerskie Wojtka Zielińskiego to klasa sama w sobie. Fryzjer gwiazd w salonie pracuje na koloryzacji artego oraz poleca do domowej pielęgnacji kosmetyki Hair Expert, które oparte są na wielofunkcyjności, a ich działanie potwierdzają badania aplikacyjne.

Kosmetyki Hair Expert bazują na fryzjerskich recepturach. Linia składa się z formuły 12 w 1, która polega na szerokiej pielęgnacji skóry głowy, jak i samej struktury włosa. W ofercie można znaleźć m.in. szampony i odżywki: „Regeneracja z keratyną i olejem arganowym”, „Oczyszczanie i objętość z zieloną glinką i herbatą”, „Kolor i blask z proteinami mleka i filtrem UV”, a także kosmetyki przeznaczone do stylizacji.

slider_02
karuzela_02
karuzela_03
karuzela_04
artego0514
header_02
header_01
BOND14508_v1
wz_salon
previous arrow
next arrow
slider_02
karuzela_02
karuzela_03
karuzela_04
artego0514
header_02
header_01
BOND14508_v1
wz_salon
previous arrow
next arrow